Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Marlin Inn Azur Resort 4*, Hurgada - Kelionių studija
fade
13364
post-template-default,single,single-post,postid-13364,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Marlin Inn Azur Resort 4*, Hurgada

Marlin Inn Azur Resort 4*, Hurgada

Viešbutis įsikūręs netoli miesto centro ir pačioje promenados pradžioje – lengvai pasiekiamos krautuvėlės, diskotekos.

Viešbutis paprastai įrengtas, nedidelė teritorija, kurioje yra baseinas suaugusiems ir vaikams, veikia vaikų klubas. Yra pagrindinis restoranas, a la carte restoranas, 3 barai: baras hole, paplūdimio baras, diskoteka.

Svečiams siūloma užsiimti vandens aerobika, pažaisti smiginį, paplūdimio tinklinį, petankę, už papildomą mokestį – sūkurinė vonia, sauna, pirtis, masažas, biliardas.

Viešbučiui priklauso nuosavas geras smėlio paplūdimys.

Atnaujinti tvarkingi numeriai, iš kurių atsiveria vaizdas į jūrą.

Draugiškas ir paslaugus personalas.

Rekomenduojame jaunimo poilsiui ir keliautojams, neketinantiems daug laiko praleisti viešbutyje, bet pakeliauti po šalį ar ilsėtis paplūdimyje.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×