Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Limak Arcadia Hotel & Resort 5*, Belekas - Kelionių studija
fade
23967
post-template-default,single,single-post,postid-23967,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Turkijoje  / Limak Arcadia Hotel & Resort 5*, Belekas

Limak Arcadia Hotel & Resort 5*, Belekas

Ant jūros kranto, tarp palmių įsikūręs puikus 5 žvaigždučių poilsio kompleksas „Limak Arcadia“ garantuoja nerūpestingas ir nepamirštamas atostogas kiekvienam šeimos nariui.

Komplekse įrengti 4 teniso kortai ir 5 baseinai. Ypatingos konstrukcijos lauko baseiną puošia Pamukalės travertinas primenančios detalės. Kituose baseinuose sumontuotos vandens čiuožyklos. SPA centre yra turkiška pirtis ir sauna.

Sportuoti mėgstantys svečiai kviečiami žaisti futbolą, tenisą, mini golfą ar mankštintis treniruoklių salėje. Už papildomą mokestį galima užsisakytii teniso pamokas, pasilepintii masažu, procedūromis SPA centre ar užsiimti vandens sportu.

Pagrindinis restoranas „Pinea“ veikia 24 valandas, jame patiekiami Viduržemio jūros regiono ir turkų virtuvės valgiai. Komplekse yra dar 4 restoranai, į kurių valgiaraščius įtraukti įvairių pasaulio šalių patiekalai.

Veikia 6 barai, foje baras dirba visa parą. Bare „Odeon“ galėsite paskanauti gėrimų skambant gyvai muzikai. Gėrimai siūlomi ir paplūdimyje įrengtame poilsio salone.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×