Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Meksika – Kelionių studija
fade
26404
destinations-template-default,single,single-destinations,postid-26404,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Meksika

Naudinga žinoti

Šalis
Meksika
Viza
Lietuvos Respublikos piliečiams turistiniam vizitui į Meksiką iki 90 dienų vizos nereikia. Prieš atvykstant užpildoma migracijos kortelė, kurios kopiją reikia pateikti išvykstant iš šalies. Pasas turi galioti ne mažiau nei 6 mėnesius.
Kalba
Oficiali kalba ispanų kalba, galima bendrauti anglų kalba.
Valiuta
pesas (MXN), 1 MXN susideda iš 100 centavų, 1 USD = apie 10 MXN.
Meksika – Karibų jūros paplūdimiai, tekila ir fiesta! Tai keliautojų rojus, kuriame galima atrasti įspūdingus kontrastus: tiek išdžiūvusius peizažus, tiek apsnigtas vulkanų viršūnes, senovės griuvėsius, industrinius miestus, laiko pakeistus kolonijinius miestelius, kurortus, paplūdimius ir žavią florą bei fauną.
Krištolo skaidrumo jūra, platūs balto smėlio paplūdimiai, Karibų ritmai, sklindantys iš triukšmingų klubų ir vandens sporto pramogos – čia poilsį pagal savo poreikius atras kiekvienas!
Tai didžiausia (pagal gyventojų skaičių – apie 106 mln.) Lotynų Amerikos šalis ir didžiausia ispaniškai kalbanti valstybė.

Komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą:

    Kelionės užsakymas

    Kelionės užsakymas

    ×