Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Pažintinė kelionė po Karaliaučiaus kraštą 2 d. – Kelionių studija
fade
26658
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-26658,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Pažintinė kelionė po Karaliaučiaus kraštą 2 d.

78 €

asmeniui

Palmininkai – Riaušiai – Karaliaučius.

 • Palmininkai – gintaro kasyklos, vienintelė vieta pasaulyje, kur gintaras išgaunamas atviru būdu
 • Poilsio oazė prie Baltijos jūros – Riaušiai
 • Prūsų – Sembų krašto sostinė – Karaliaučius

Kelionės datos ir kainos:

Užsakant kelionę internetu papildomai taikoma 2% nuolaida!


Turite klausimų? Rašykite mums el. paštu info@kelioniustudija.lt arba skambinkite +370 60775699


Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Nurodytos kainos  keičiasi po kiekvieno užsakymo.
Paskubėkite įsigyti kelionę už šią kainą kol ji nepakilo!

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais,
 • grupės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:

 • Draudimas – Draudimu pasirūpinti galite čia
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos.
 • Rusijos elektroninės vizos sutvarkymas 8 EUR./asm. arba užsipildyti anketą leidimui gauti savarankiškai http://electronic-visa.kdmid.ru/klgd_home.html
 • Priemoka už vienvietį kambarį 15 EUR.
 • MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 35 EUR.

KELIONĖS PROGRAMA:

1. DIENA. 

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Išorinės ES sienos kirtimas Lietuvos Respublika – Rusijos Federacija. Pasienio formalumų sutvarkymas (gali trukti 2-4val). Kelionė vakarinių baltų žemėmis – Mažąja Lietuva. Šiaurinė dalis, esanti dešinėje Nemuno pusėje, buvo vadinama Klaipėdos kraštu, o kairėje Nemuno pusėje esančios žemės – Prūsų Lietuva, arba Karaliaučiaus kraštu. Nepaisant to, kad Karaliaučiaus kraštas niekada nepriklausė Lietuvos valstybei, jis buvo lietuvių raštijos, tautinio atgimimo lopšys. Atvykimas į Palmininkų (Jantarnyj) miestelį, kurio apylinkėse glūdi apie 90% viso pasaulio gintaro išteklių. Pažintis su gintaro gavybos pradininko M.Bekerio sodyba ir ją supančiu parku, buvusia evangelikų bažnyčia, paminklu holokausto aukoms. Esant galimybei gintaro kasyklų *apžvalgos aikštelės lankymas. Stebėsite kaip karjere išgaunamas Baltijos auksas. Palmininkų karjeras – vienintelė vieta pasaulyje, kur gintaras išgaunamas atviru būdu. *Gintaro muziejaus lankymas.

Kelionė į vieną iš gražiausių Sembos pusiasalio pajūrio miestelių Riaušius (Svetlogorską). Šioje vietoje mėgę poilsiauti operos „Vindzoro šmaikštuolės“ autorius Otas Nikolajus, Vilhelmas fon Humboltas, Tomas Manas. Pažintis su kurortu: įmantrios prieškario vilos su erdviais kiemais, pasislėpusiais po pušų lajomis, įspūdingos architektūros vandens bokštas, koncertų rūmai „Gintaro salė“, Dievo motinos koplyčioje „Visų liūdinčiųjų džiaugsmas“. Pasivaikščiojimas jūros promenada. Vakare akvykimas į Karaliaučių. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. 

Pusryčiai. Karaliaučius (Kaliningradas) – Prūsų–Sembų krašto sostinė, ilgus amžius vadinta Kionigsbergo pavadinimu. Čia 1547m. atspausdinta pirmoji lietuviška knyga– Martyno Mažvydo „Katekizmas“. Ilgus metus Karaliaučius buvo miestas tvirtovė, su galinga įtvirtinimų sistema. Ekskursija po miestą: didingi miesto vartai; XVIII– XXa. miesto gynybinių įtvirtinimų sistema lietuvių rankomis supiltas pylimas – „Litovskij Val“; paminklas I.Kantui. Muziejaus*„Bunkeris“ lankymas. Muziejus įkurta autentiškame bunkeryje, kuris II-ojo pasaulinio karo metu buvo naudojamas kaip vokiečių vadavietė. Šiuo metu tai – vokiškos Kaliningrado istorijos muziejus, saugantis eksponatus, siekiančius net 700 metų, bei sovietų mūšio su vokiečiais istorijos tarpsnį. F.Šilerio paminklas; Pergalės aikštė su didingu Kristaus Išganytojo stačiatikių soboru; pirmosios, XIII a pastatytos, prūsų pilies „Tvangstės“ liekanos; Žvejų kaimelis su vokiškos architektūros namais bei švyturiu; Imanuelio Kanto salos, kurioje palaidotas garsus filosofijos pradininkas ir XIVa. gotikinės Karaliaučiaus *katedros lankymas.

Esant galimybei vargoninės muzikos koncertas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti miesto pasididžiavimu laikomą „Pasaulinio vandenyno“ *muziejų, kuriame galima susipažinti su čia eksponuojamais: *povandeniniu laivu B413; *plaukiojančiu švyturiu; unikaliu *žvejybiniu laivu; vandenynų tyrimų *laivu „Vityaz“, kuriuo buvo ne tik išmatuotas Marianų įdubos gylis, bet atlikta ir daug kitų pasaulinės reikšmės atradimų. Taip pat apžiūrėti ekspoziciją *gelmė bei *akvariumą. Išvykimas Lietuvos link. Išorinės ES sienos kirtimas. Pasienio formalumų sutvarkymas (gali trukti 2-4val). Vakare grįžimas namo.

Papildoma informacija

Vykstant į kelionę būtina turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę Europos sveikatos draudimo kortelė negalioja. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Dokumentus ir nuotrauką elektroninės vizos sutvarkymui pateikti 10 dienų iki kelionės pradžios.

Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti.

Užsakydamas kelionę ir sumokėdamas avansą, turistas patvirtina, kad jam yra žinoma, kad avansas nėra grąžinamas tuo atveju, jei turistas atšaukia kelionę vienpusiu savo sprendimu. Taip pat sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi vadovaujantis įmonės Privatumo politika.

Kelionės užsakymas

×