Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Pažintinė kelionė į Meksikos pietus - Kelionių studija
fade
26413
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-26413,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Pažintinė kelionė į Meksikos pietus

1789 €

asmeniui

Maršrutas: Teotihuakanas • Meksiko miestas • Oachaka • Monte Albanas • Santa Mariá del Tule • Mitla • Puebla • Taxco • Akapulkas •Meksiko miestas

 • Įspūdingos Teotihuakano ir Monte Albano piramidės
 • Plūduriuojantys Xochimilco sodai
 • Kolonijinė Puebla
 • Poilsis populiariame Akapulko kurorte, viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ sistema

Turtinga kultūra, įvairios tradicijos, nepakartojami peizažai ir egzotiški Meksikos virtuvės patiekalai. Didingi ir intriguojantys didžiausių toltekų ir zapotekų miestų griuvėsiai. Gražūs, gyvybės kupini kolonijiniai miestai, garsėjantys meno galerijomis ir juvelyrikos dirbtuvėmis. Ir, žinoma, vienas didžiausių pasaulio metropolijų – Meksikas.

Nuostabūs kaktusų plantacijų kraštovaizdžiai ir maži meksikietiški miesteliai su paslaptingais skersgatviais. Meksika garsėja ne tik senovės civilizacijų paminklais ir pasakiškais paplūdimiais, bet taip pat yra įspūdingų fiestų bei atvirų, džiaugsmingų žmonių – majų, actekų ir ispanų kolonizatorių palikuonių – kraštas.

Paskutinėmis kelionės dienomis: prabangus Akapulko kurortas – kosmopolitiška vieta, puikiai pasirengusi priimti svečius iš viso pasaulio. Puikus oras, išskirtinės parduotuvės, restoranai ir diskotekos- priežastis, kodėl tai vienas garsiausių kurortų. Meksika yra šalis, turinti daugybę veidų, kurie sužavės kiekvieną. Bendras maršruto Meksikoje ilgis: apie 1600 km.

Kelionės 8 n. datos ir kainos :

2020.11.13 d. – 1789 Eur/asm.

2021.02.12 d. – 1789 Eur/asm.


Turite klausimų? Rašykite mums el. paštu info@kelioniustudija.lt arba skambinkite +370 60775699


Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Nurodytos kainos  keičiasi po kiekvieno užsakymo.
Paskubėkite įsigyti kelionę už šią kainą kol ji nepakilo!

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 8 nakvynės: 5 nakvynės *** viešbučiuose kelionės metu, 3 Elcano**** viešbutyje Akapulke
 • dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova, numeryje yra tik 2 dvigulės lovos) su vonios kambariais
 • maitinimas: ekskursijos metu: 5 pusryčiai ir 1 pietūs laive apsilankymo Akapulke metu: viskas įskaičiuota
 • skrydis Vilnius > Mexico City > Vilnius
 • pervežimas furgonu, autobusu arba mikroautobusu, (priklausomai nuo žmonių skaičiaus)
 •  gido paslaugos.

Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:

 • Draudimas – Draudimu pasirūpinti galite čia
 • Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus, vietinis gidas, arbatpinigiai: apie 110 USD.
 • Papildomai pasirenkami mokesčiai: vandens šuolių šou: apie 35 USD, kruizas po Coyuca lagūną: apie 60 USD, kruizas po Santa Lusijos įlanką: apie 45 USD, pasiplaukiojimas su delfinais „Aquatic Park Cici“ vandens parke: apie 115 USD (30 min.) arba apie 175 USD (60 min.).
 • Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.
 • Kitos, nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančios turisto išlaidos

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA.

Skrydis į Meksiką. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas ir nakvynė.

2 DIENA. TEOTIHUAKANAS – MEKSIKO MIESTAS

Pusryčiai. Vykimas į TEOTIHUAKANĄ – didžiausią senovės Meksikos miestą – vietą, kur „žmonės tampa dievais“. Apsilankymas garsiuosiuose actekų griuvėsiuose: I a. citadelėje, Kecalkoatlio(Quetzalcoatla) šventykloje, išpuoštoje plunksnuotojo žalčio skulptūromis, Mirusiųjų alėjoje, Saulės piramidėje, Mėnulio piramidėje, Jaguaro rūmuose, Kecalpapalotlio(Quetzalpapalotla) rūmuose. Istorinis ir architektūrinis Teotihuakano komplekso unikalumas buvo pripažintas įtraukiant jį į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Grįžimas į MEKSIKĄ – vieną didžiausių metropolijų pasaulyje. Kelionė per Trijų kultūrų aikštę į Gvadelupės Mergelės Marijos šventovę, kurios statyba yra susijusi su trimis Mergelės Marijos apsireiškimais. Apsilankymas senojoje ir naujojoje bazilikose su įspūdingu, turtingai dekoruotu interjeru. Pasivaikščiojimas po istorinį miesto centrą, įrašytą į UNESCO sąrašą: Zocalo – Konstitucijos aikštė su katedra, kurios fasade dominuoja XVIII amžiaus varpinės, Nacionaliniai rūmai, kurių interjerus puošia didžiulės Diego Riveros freskos, pastatyti paskutinio actekų valdovo – Montesumos rūmų vietoje, Templo Mayor – actekų šventyklos, kuri buvo karūnavimo, aukojimo, viešųjų ir religinių renginių vieta, griuvėsiai. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

3 DIENA. OACHAKA.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas Antropologiniame muziejuje, kuriame randasi turtinga ikikolumbinio meno kolekcija. Išvažiavimas iš Meksiko. Kelionė vaizdingu maršrutu, tarp kaktusų plantacijų, į OACHAKĄ, garsėjančią meno galerijomis ir rankdarbių parduotuvėmis, kur persipina ispanų ir indėnų kultūrų elementai. Apgyvendinimas viešbutyje miesto centre. Laisvalaikis – vakarinis pasivaikščiojimas vaizdingomis miesto gatvelėmis ir pažintis su spalvinga indėnų kultūra. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė.

4 DIENA. MONTE ALBANAS – SANTA MARIÁ DEL TULE – MITLA.

Pusryčiai. Vykimas į MONTE ALBANĄ – archeologinę zoną, senovės olmekų ir zapotekų sostinę, vieną didžiausių piramidžių kompleksų Meksikoje, stovintį 2000 m virš jūros lygio, ant dirbtinai išlygintos kalvos. Apsilankymas archeologinėje vietoje: Šiaurinė platforma, Observatorija, piramidės, Šokėjų rūmai. Daugybė piramidžių, terasos ir dirbtiniai kalnagūbriai, iškalti kalno šlaite, yra šventosios topografijos simboliai, įrašyti į UNESCO sąrašą. Pervežimas į SANTA MARIÁ DEL TULE kaimelį, kur šalia mažos bažnytėlės stovi garsusis medis Tule – milžiniškas kiparisas, kurio amžius, manoma, yra apie 2000 metų. Kelionė į vieną garsiausių Meksikos archeologinių vietų – MITLĄ. Kompleksą, sudaro kolonų kompleksas, bažnyčių kompleksas, pastatų liekanos ir kapavietės. Didžiausias šios vietos lobis yra įmantrūs akmeniniai ornamentai. Grįžimas į Oachaką. Apsilankymas istoriniame miesto centre, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą: XVIII a. katedra su plateresko stiliaus fasadu, Santo Domingo bažnyčia, kuri yra viena puošniausių Meksikoje. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė.

5 DIENA. PUEBLA.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Išvykimas ankstų rytą į PUEBLĄ – gražų kolonijinį Angelų miestą, vaizdingai įsikūrusį žaliame Cuetlaxcoapan slėnyje, tarp trijų ugnikalnių. Miestas garsėja keramikos gaminiais ir saldumynais. Pasivaikščiojimas po istorinį centrą, įrašytą į UNESCO paveldo sąrašą: įspūdinga katedra, Santo Domingo bažnyčia su auksu išpuošta ir barokine prabanga svaiginančia Rožinio koplyčia, spalvingasis „El Parian“ turgus, menininkų kvartalas „Los Sapos“ su parduotuvėmis, galerijomis, kavinėmis ir barais. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.

6 DIENA. TAXCO – AKAPULKAS.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į TAXCO – vieną vaizdingiausių Meksikos miestų su nuostabiais kolonijiniais pastatais. Apsilankymas auksu žibančioje San Sebastian ir Santa Priska bažnyčioje. Pasivaikščiojimas po Borda aikštę, apsuptą žavių gatvelių su spalvingais mūrinukais, sidabro turgus. Dėl daugybės juvelyrinių dirbinių parduotuvių ir sidabro mugių Taxco vadinamas „sidabro miestu“. Kelionė į AKAPULKĄ – visame pasaulyje populiarų kurortą, garsėjantį baltais paplūdimiais, prabangiais viešbučiais ir naktiniu gyvenimu. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA.AKAPULKAS.

Poilsis AKAPULKE. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): vykimas į garsųjį vandens šuolių, nuo beveik 40 metrų uolų, šou arba pasiplaukiojimas su delfinais vandens parke „Aquatic Park Cici“. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

8 DIENA. AKAPULKAS.

Poilsis AKAPULKE. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kruizas po Coyuca lagūną su nematyta augmenija ir daugybe paukščių rūšių arba kruizas po Santa Lusijos įlanką. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

9 DIENA. MEKSIKO MIESTAS.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į MEKSIKO miestą (apie 6 val.), į pietinę miesto dalį. Apsilankymas plūduriuojančiuose Xochimilco soduose. Pietūs laive. Kruizą spalvingomis „trajinera“ valtimis po senovinius kanalus ir „El Mariachi“ pasirodymas. Vakare vykimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

10 DIENA.

Grįžimas į Lietuvą.

Papildoma informacija

Kainos nurodytos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.

Užsakydamas kelionę ir sumokėdamas avansą, turistas patvirtina, kad jam yra žinoma, kad avansas nėra grąžinamas tuo atveju, jei turistas atšaukia kelionę vienpusiu savo sprendimu. Taip pat sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi vadovaujantis įmonės Privatumo politika.

Kelionės užsakymas

×