Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 17.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Pažintinė kelionė į Graikiją 8 d.! – Kelionių studija
fade
12692
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-12692,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-header-style-on-scroll,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Pažintinė kelionė į Graikiją 8 d.!

759 €

asmeniui

Salonikai • Vergina • Grevena • Janina • Dodona • Peramos urvas • Delfai • Arachova • Atėnai • Kalampakis • Meteoros • Chalkidona • Ouranoupoli • Atonas

Olimpo dievai vis dar rūpinasi gražiąja Elada, nes čia visada galite rasti ne tik daugybę paminklų, bet ir nuostabų kraštovaizdį, fantastišką orą, draugiškus gyventojus ir skanius patiekalus, kurie glosto gomurį vietinėse smuklėse.

Į programą įtraukti svarbiausi žemyninės Graikijos lankytini objektai: vienuolių respublika magiškame Atono pusiasalyje, paslaptingos stačiatikių bažnyčios bastionai, Meteora – „kabantys ore“ vienuolynai, Delfų orakulas ir, žinoma, Atėnai.

Po gražios kelionės galima atsipalaiduoti Thassos paplūdimiuose pasirinktame viešbutyje. Bendras kelionės ilgis: apie 1350 km.

 


Rašykite mums el. paštu info@kelioniustudija.lt arba skambinkite +370 60775699


Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Nurodytos kainos  keičiasi po kiekvieno užsakymo.
Paskubėkite įsigyti kelionę už šią kainą kol ji nepakilo!

Kelionės datos ir kainos:

Kainos nurodytos suaugusiem asmeniui dviviečiame kambaryje su pusryčiais ir vakarienėmis, vykstant dviese.

✈️ 2023.06.25  – 759 EUR

✈️ 2023.07.09d., 23d.  – 819 EUR

✈️ 2023.08.06d., 20d.  – 819 EUR

✈️ 2023.09.03d., 17d.  – 799 EUR

KELIONĖS PROGRAMA:

1. DIENA
Kelionės dalyvių atvykimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis į Kavalos oro uostą. Kelionė į viešbutį, apgyvendinimas. Laisvas laikas (priklausomai nuo atvykimo laiko). Vakarienė ir nakvynė.
2 DIENA. SALONIKAI – VERGINA – GREVENA (maršrutas apie 175 km)
Pusryčiai. Išvykimas. Pervežimas į SALONIKUS. Apžvalginė ekskursija po Salonikus: mieste daug į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktų ankstyvosios krikščionybės ir Bizantijos paminklų. Apsilankymas Bizantijos kultūros muziejuje, pasivaikščiosime po miestą: Šv. Dmitrijaus – miesto globėjo – bazilika, Šv. Jurgio rotonda – seniausias miesto pastatas, Sofijos soboras, Aristotelio aikštė, Baltasis bokštas, perėjimas į Ladadikos rajoną. Laisvas laikas. Kelionė į VERGINĄ – miestą, stovintį ant senojo Egėjo miesto – buvusios senovės Makedonijos sostinės. Apsilankymas archeologinėje vietovėje, įtrauktoje į UNESCO sąrašą. Joje saugomi garsieji Makedonijos karališkieji kapai, tarp kurių – ir karaliaus Pilypo II, Aleksandro Didžiojo imperijos įkūrėjo, palaikai. Pervežimas į viešbutį GREVENOJE, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
3. DIENA. METEORA (atstumas: apie 230 km)
3 DIENA. JANINA – DODONA – PERAMOS URVAS – DELFAI (maršrutas apie 490 km)
Pusryčiai. Išvykimas. Apsilankymas Epyro regiono sostinėje JANINOJE. Kelionė į DODONĄ – seniausią graikų orakulą saugantį miestą. Ekskursija po archeologinę vietovę: antikinis stadionas, amfiteatras, Dzeuso šventyklos griuvėsiai. Kelionė į PERAMOS urvą – uolienų derinį, žavintį savo forma ir natūralių spalvų gausa. Vykstame per Parnaso kalnų masyvą į Delfų apylinkes. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.
4 DIENA. DELFAI – ARACHOVA – ATĖNAI (maršrutas apie 250 km)
Pusryčiai, išvykimas. Kelionė į UNESCO saugomą senovės miestą – DELFUS, populiariausią Graikijos archeologinę vietovę, apsuptą Parnaso uolų. Apsilankymas Apolono kulto centre, kur Pithas numatė ateitį ir nulėmė Graikijos likimą. Ypač verti dėmesio objektai: atėniečių iždo liekanos, sakralinis ratas, Apolono šventykla, teatras, skirtas Dionisui, stadionas, kuriame telpa 7000 žiūrovų ir kur kadaise vyko Pitijos žaidynės. Kelionė į ARACHOVĄ – vaikščiodami siauromis, grįstomis gatvelėmis su kavinėmis, galėsite susipažinti su tradiciniu kaimo charakteriu. Pervežimas į viešbutį ATĖNUOSE, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
5 DIENA. ATĖNAI – KALAMPAKIS (maršrutas apie 355 km)
Pusryčiai. Išvykimas. Apsilankymas ATĖNUOSE, Graikijos sostinėje. Programoje: didingasis, iškilęs virš miesto Akropolis, miesto ir pasaulinio paveldo idėjos (UNESCO sąrašas) simbolis, vainikuotas nuostabiu Partenonu, Erektionas, palaikomas gražių karajatų. Apsilankymas Akropolio muziejuje, kur saugomi didingi praeities lobiai. Panoraminė ekskursija po Atėnus. Pervežimas į viešbutį KALAMBAKOJE. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
6 DIENA. METEOROS – CHALKIDONA (maršrutas apie 160 km)
Pusryčiai. Išvykimas. Apsilankymas viename didžiausių žemyninės Graikijos turistinių objektų – ant uolų įsikūrusiame METEOROS vienuolyno komplekse. Šis į UNESCO sąrašą įtrauktas paslaptingas „akmeninis miškas“ – nepaprasta kelionė į viduramžių ortodoksų laikus. Į neįprastą uolų viršūnių peizažą įsilieję mistiniai vienuolynai yra vienas žaviausių Graikijos vaizdų. Į programą įtrauktas dviejų vienuolynų lankymas ir apsilankymas Bizantijos ikonų dirbtuvėse, kur galėsite susipažinti su ikonų rašymo technika. Pervežimas į viešbutį CHALKIDONOJE. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
7 DIENA. OURANOUPOLI – ATONAS (atstumas: apie 150 km)
Ankstyvi pusryčiai, išvykimas link OURANOUPOLI – paskutinio miestelio prie sienos su vienuolių valstybe. Dar visai neseniai tai buvo mieguistas žvejų kaimelis, šiandien jis yra įdomus, turistų lankomas objektas, kuriame imponuoja Fosfori bokštas, senais laikais saugojęs netoliese esančius vienuolynus. Kelionė į uostą ir kruizas palei ATONO pusiasalio vakarinę dalį – Chalkidiki pusiasalio rytinį pirštą su patraukliais kraštovaizdžiais ir vienuolių respublika, kur turistų lankymas yra ribojamas. Slaptoji vienuolių valstybė buvo įkurta X amžiuje ir iki šiol valdoma pagal viduramžių taisykles. Vis dar galioja įsakymas, draudžiantis atvykti moterims ir vaikams, o vyrai turi gauti vizas. Šiuo metu 20 vienuolynų – klasikinių Bizantijos religinių pastatų, gyvena apie 2000 vienuolių. Atono kalnas – šventas stačiatikių kalnas – įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Kelionė į Kavalą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.
8 DIENA.
Pusryčiai. Išvykimas. Laisvas laikas (priklausomai nuo išvykimo laiko), pervežimas į oro uostą ir tiesioginis skrydis į Lietuvą. Asmenys, tęsiantys kelionę savaitiniu poilsiu: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Apgyvendinimas: 7 nakvynės viešbučiuose**/***, dviviečiai kambariai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariu ir oro kondicionieriumi
Maitinimas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės
Skrydžiai: Vilnius – Kavala – Vilnius, rankinis ir registruotas bagažas
Pervežimai autobusu vietoje
Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos

Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:

Privalomi mokesčiai vietoje: Privalomas turistinis mokestis (mokamas vietoje viešbutyje): 0,5-4 EUR/per dieną/1 numeriui/ priklausomai nuo viešbučio kategorijos
Lankomų vietų bilietai, vietinis gidas, kruizas po Atoną, degustacija, ekskursijų vadovai: apie 155 EUR, mokama grynaisiais.

PASTABOS: 1. Gali keistis programos dienų ar lankomų objektų eiliškumas, mokamų objektų skaičius ar kainos
2. Apsilankymo Meteoros vienuolyno komplekso metu reikalinga tinkama apranga: vyrams – ilgos kelnės ir marškiniai su rankovėmis, moterims – sijonas arba suknelė (ne kelnės), siekianti kelius arba ilgesnė, su rankovėmis, be iškirptės.

Papildoma informacija

Kelionę organizuoja Itaka Lietuva

Kainos nurodytos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.

Užsakydamas kelionę ir sumokėdamas avansą, turistas sutinka su sutarties sąlygomis ir patvirtina, kad jam yra žinoma, kad avansas nėra grąžinamas tuo atveju, jei turistas atšaukia kelionę vienpusiu savo sprendimu. Taip pat sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi vadovaujantis įmonės Privatumo politika.

7 n. (kaina suaugusiam asmeniui)

Kelionės užsakymas

×