Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Jaz Mirabel Beach 5*, Šarm aš Šeichas - Kelionių studija
fade
21130
post-template-default,single,single-post,postid-21130,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Jaz Mirabel Beach 5*, Šarm aš Šeichas

Jaz Mirabel Beach 5*, Šarm aš Šeichas

JAZ MIRABEL BEACH 5 * – šeimų poilsiui rekomenduojamas viešbutis, turintis išvystyta infrastruktūrą ir garantuojanti tobulas atostogas. Šio viešbučio personalui kiekvienas lankytojas – itin svarbus, jis pasistengs, kad pasijustumėte išskirtiniu svečiu, čia jus pasitiks aukščiausio lygio aptarnavimas. Šiltas ir svetingas aptarnavimas, dieviški valgiai ir saldūs skoniai iš Artimųjų Rytų, leis mėgautis nuostabiomis atostogomis! Viešbutis pelnytai vertinamas svečių – tripadvisor.com svetainėje įvertintinas net 4,5 balais iš 5!

Jaz Mirabel Beach 5* viešbutyje rasite daug pramogų suaugusiems ir vaikams, Jūsų laukia 2 pagrindiniai ir 3 la carte tipo restoranai, kiekviename jų tiekiami itin kokybiški patiekalai, iš kurių kiekvienas išsirinks maistą pagal savo skonį!

Nemokamai galėsite atsipalaiduoti saunoje, sūkurinėje vonioje, apsilankyti diskotekoje, linksmintis įdomiuose pramoginiuose renginiuose, mėgautis vandens pramogomis.

Rekomenduojame šeimyniniam poilsiui.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×