Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Jaz Makadina 5*, Hurgada - Kelionių studija
fade
13799
post-template-default,single,single-post,postid-13799,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Jaz Makadina 5*, Hurgada

Madinat Makadi viešbučių komplekse, kuris yra atokiau nuo miesto, tačiau kuriame yra didžiulis Makadi Water World vandens pramogų parkas, Souk Makadi prekybos ir pramogų zona su 145 parduotuvėlėmis, vaistinėmis, barais ir restoranais, golfo laukai, įsikūręs viešbutis. Iki Hurgados oro uosto – 35 km.

Vienas iš nedaugelio šios kurortinės zonos viešbučių, įsikūręs šalia paplūdimio, iš kurio atsiveria vaizdai į Raudonąją jūrą. Pasižymi kokybiškomis paslaugomis ir geru aptarnavimu.

Viešbutyje įrengtas lauko baseinas, privatus paplūdimys ir erdvūs numeriai su balkonais, iš kurių matyti jūra.

Viešbutyje yra pagrindinis restoranas „El Masry“, kuriame  pusryčiams, pietums ir vakarienei patiekiami tarptautiniai valgiai. 5 barai: bare prie baseino „El Kobba“ atsigaivinsite kokteiliais ir alkoholiniais bei nealkoholiniais gėrimais. Išalkę taip pat galėsite užsukti į užkandinę „Al Sakkala“ ar paplūdimio restoraną.

Viešbutis siūlo daug sportinių užsiėmimų bei pramogų, ypatingai nardymo ir vandens sporto mėgėjams. Paviršinio ir giluminio nardymo, plaukiojimo burlentėmis bei jodinėjimo žirgais pramogos kainuoja papildomai.

Kiekvieną vakarą vyksta skirtingos šou programos.

Vieną kartą per savaitę nemokamai galima pavakarieniauti viename iš komplekso Madinat Makadi a la carte restoranų:

Beach Restaurant (Viduržemio jūros virtuvė)
Amaya (Indijos virtuvė)
Makai Tukai (azijietiška virtuvė)
Nino’s (italų virtuvė)
Sofra (rytų virtuvė)
The Grill (kepsniai)
Aqua Restaurant & Bar (įsikūręs Jaz Makadina)

Vyksta smagūs animaciniai renginiai, sportinė veikla ir varžybos.

Gražiai ir patogiai įrengti numeriai, visame viešbutyje palaikoma tvarka ir švara.

Rekomenduojame šeimoms, poroms, vandens sporto mėgėjams.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×