Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Jaz Makadi Saraya Resort 5*, Hurgada - Kelionių studija
fade
12570
post-template-default,single,single-post,postid-12570,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Jaz Makadi Saraya Resort 5*, Hurgada

Jaz Makadi Saraya Resort 5*, Hurgada

Madinat Makadi viešbučių komplekse, kuris yra atokiau nuo miesto, tačiau kuriame yra didžiulis Makadi Water World vandens pramogų parkas, Souk Makadi prekybos ir pramogų zona su 145 parduotuvėlėmis, vaistinėmis, barais ir restoranais, golfo laukai, įsikūręs viešbutis. Iki Hurgados oro uosto – 35 km.

Labai jaukus, šilta, draugiška ir jaukia atmosfera pasižymintis viešbutis, kuriame ypatingai didelis dėmesys skiriamas kokybiškam, atidžiam svečių aptarnavimui ir paslaugoms. Tai atperka atidesniam svečiui į akis krentantį kiek padėvėtą interjerą.

Nuoširdus dėmesys skiriamas gimimo dienas švenčiantiems svečiams, o nuolatiniams, net po 30 kartų čia poilsiaujantiems – įrengtos garbės sienos su fotografijomis ir žvaigždėmis.

Teritorijoje yra 3 baseinai, 2 iš jų – šildomi žiemą, 2 vaikų baseinai, vienas – 3 vandens kalneliais.

2 restoranai, 8 barai, 4 a la carte restoranai  – vieną kartą per savaitę – nemokamai. Maistas kokybiškas ir skanus, dieną galima pasimėgauti ledais, arbatos valandėle su pyragais, užkandžių bare – picomis, makaronais ar sumuštiniais.

Visą dieną vyksta aktyvi animacinė veikla, labai skirtingos ir įvairios vakaro šou programos.

Numeriai paprastai įrengti, bet tvarkingi ir švarūs.

Rekomenduojame komfortiško, kokybiško poilsio jaukioje aplinkoje ieškantiems poilsiautojams.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×