Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Jaz Makadi Saraya Palms 4*, Hurgada - Kelionių studija
fade
12503
post-template-default,single,single-post,postid-12503,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Jaz Makadi Saraya Palms 4*, Hurgada

Jaz Makadi Saraya Palms 4*, Hurgada

Madinat Makadi viešbučių komplekse, kuris yra atokiau nuo miesto, tačiau kuriame yra didžiulis Makadi Water World vandens pramogų parkas, Souk Makadi prekybos ir pramogų zona su 145 parduotuvėlėmis, vaistinėmis, barais ir restoranais, golfo laukai, įsikūręs viešbutis. Iki Hurgados oro uosto – 35 km.

Viešbutis įsikūręs antroje linijoje, šalia didžiulių golfo laukų, iki smėlėto paplūdimio veža nemokami autobusai.

Didelėje, gražiai sutvarkytoje ir apželdintoje teritorijoje yra šildomas pagrindinis baseinas, „relaxing“ baseinas supamas visiškos ramybės.

Viešbutyje aktyvi animacija nevyksta, tačiau siūloma užsiimti sportinėmis veiklomis, vaikai laiką leidžia vaikų klube ir žaidimų aikštelėje.

Svečiams siūlomos aukštos kokybės paslaugos ir aptarnavimas, personalas – dėmesingas ir atidus.

Viešbutyje veikia 1 restoranas, 4 barai, svečiai kviečiami apsilankyti Makadi Madinat komplekso bendrai veikiančiuose restoranuose.

Nemokamas autobusas veža poilsiautojus į Hurgadą.

Numeriai labai erdvūs, šviesūs ir tvarkingi, didelės lovos, Suite numeriai – su virtuvėlėmis, todėl labai tinkami šeimoms su kūdikiais ar mažais vaikais.

Rekomenduojame kokybiškam ramiam šeimų, porų poilsiui.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×