Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Jaz Aquamarine Resort 5* , Hurgada - Kelionių studija
fade
12920
post-template-default,single,single-post,postid-12920,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Jaz Aquamarine Resort 5* , Hurgada

Jaz Aquamarine Resort 5* , Hurgada

Jaz Aquamarine Resort 5*  ant jūros kranto, greta smėlio-žvyro paplūdimio, Hurgados pietinėje dalyje įsikūręs penkių žvaigždučių kategorijos viešbutis – vienas geriausių šioje zonoje.

Viešbučio teritorija – labai didelė, išpuoselėta ir apželdinta, čia rasite net 17 baseinų ir 80 % jų – šildomi! Taip pat čia yra 6 restoranai (4 iš jų – a la carte), 5 barai, amfiteatras, vandens pramogų parkas su 22 vandens čiuožyklomis bei siūloma gausybė įvairių kitų pramogų: vaikams įrengtas baseinas su vandens kalneliu, mini klubas, diskoteka bei žaidimų kambarys, tuo tarpu suaugusieji kviečiami žaisti futbolą, Boccia, stalo bei lauko tenisą, vandensvydį ir kitus žaidimus, o už papildomą mokestį apsilankyti sveikatingumo centre, nardyti ar užsiimti vandens sportu. Paplūdimyje yra pirsas ir koralinis rifas.

Viešbučio svečiai gali naudotis šalia esančio viešbučio Jaz Blue Marine paslaugomis ir teritorija.

Puikiai įrengti elegantiški numeriai, paslaugus ir atidus personalas, labai gera vieta ir infrastruktūra – visa tai garantuoja tobulas atostogas tiek šeimoms, tiek poroms ar jaunimui.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×