Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Jasmine Palace Resort & Spa 5*, Hurgada - Kelionių studija
fade
12890
post-template-default,single,single-post,postid-12890,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Jasmine Palace Resort & Spa 5*, Hurgada

Jasmine Palace Resort & Spa 5*, Hurgada

Patogus viešbutis, atidarytas 2014 m., įsikūręs gražioje apželdintoje 100 000 m2  teritorijoje ant jūros kranto, šalia erdvaus smėlėto paplūdimio. Hurgados oro uostas – už 18 km.

Viešbučio teritorijoje  yra 6 baseinai, vienas jų – skirtas vaikams, dar vienas – banguojantis, yra vandens kalneliai vaikams ir suaugusiems.

Viešbutyje vyksta smagi animacinė veiklą visą dieną ir vakare, diskotekos, vaikai smaginasi vaikų klube. Tačiau norintiems ramaus poilsio siūloma pailsėti ramioje viešbučio zonoje, kurioje jokios animacijos ir šurmulio nėra.

Svečiams, viešintiems bent savaitę, siūloma vieną kartą nemokama 15 min. masažo paslauga.

Viešbučio teritorijoje rasite 5 barus, 2 restoranus – vieną pagrindinį, kitą – užkandžių restoraną paplūdimyje, 5 a la carte restoranus, Egipto ir Kinų – nemokami kartą per savaitę, Italijos, Indijos ir jūros gėrybių patiekalų – už papildomą mokestį.

Numeriai tvarkingi ir patogūs.

Viešbutis nespinduliuoja prabanga, tačiau siūlo aprūpintas, patogias ir jaukias atostogas ant Raudonosios jūros kranto, neretai – už gerą kainą.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×