Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Hilton Plaza Hurgada 5*, Hurgada - Kelionių studija
fade
13238
post-template-default,single,single-post,postid-13238,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Hilton Plaza Hurgada 5*, Hurgada

Hilton Plaza Hurgada 5*, Hurgada

Hurgadoje, senojoje miesto dalyje šalia smėlio paplūdimio įsikūręs prabangus viešbutis, siūlo aukštą aptarnavimo lygį ir poilsį elegantiškuose ir prabangiai įrengtuose šviesiuose numeriuose iš kurių visų atsiveria Raudonosios jūros panorama.

Svečiams siūloma atsipalaiduoti terasoje su gultais ir baseinu, iš kurios atsiveria graži Raudonosios jūros panorama.

Viešėdami Hilton Plaza Hurghada galėsite ilsėtis prie didelio šildomo lauko baseino, kol vaikai pramogaus jiems skirtame negiliame baseine, prižiūrimi gelbėtojų. Viešbučio teritorijoje taip pat yra paplūdimio tinklinio aikštelė ir teniso kortai, siūlomos vandens sporto pramogos. Viešbutyje veikia 9 restoranai ir barai, tarp jų – jūros gėrybių restoranas su vaizdu į prieplauką. Nei viename bare jums nebus patiektas maistas ar gėrimai kitokioje nei stiklinė taroje. Kruopščiai apgalvotos ir kitos detalės – paplūdimyje šalia gultų yra įrengtos elektros rozetės ir USB kištukai – kad verslo žmonės net atostogaudami galėtų spręsti neatidėliotinus reikalus neišeidami iš paplūdimio.

Svečiai, nepageidaujantys paslaugaus personalo dėmesio ir rūpesčio, šalia baseino ar paplūdimio gultų gali iškelti vėliavėlę – tuomet niekas nedrums atostogų ramybės.

Svečiams siūloma sportuoti treniruoklių salėje, o po to – atsipalaiduoti 2 saunose, garų pirtyje ar sūkurinėje vonioje. Pageidaujantiems atliekamos masažinės procedūros ir rengiami vandens aerobikos užsiėmimai.

Paplūdimys puikiai sutvarkytas, su labai gražiu koralų rifu.Paplūdimio bare tiekiamas vietinis alus ir vynas, o paplūdimio restorane – iš valgiaraščio pasirenkami ant grotelių ruošti valgiai. Kepyklėlėje „La Baguette“ rasite šviežios duonos ir kitų kepinių.

Hilton Plaza galioja aprangos taisyklės – į baseiną lipti galima tik su maudymosi apranga, o su maudymosi kostiumais nepriimtina eiti į vidaus barus ir restoraną. Aprangos kodas galioja ir einant vakarieniauti.

Rekomenduojame šį viešbutį prabangioms, rafinuotoms atostogoms.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×