Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Granada Luxury Beach 5*, Antalija - Kelionių studija
fade
24882
post-template-default,single,single-post,postid-24882,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Turkijoje  / Granada Luxury Beach 5*, Antalija

Granada Luxury Beach 5*, Antalija

Naujas, 2019 m. pastatytas, prabangiai įrengtas 5 žvaigždučių viešbutis ant Viduržemio jūros kranto, tarp poilsiautojų populiarus dėl gausybės pramogų, paslaugų ir prieinamos kainos,

Svečių iš viso pasaulio atsiliepimai – puikūs: google.com jis vertinamas 4,4 iš 5 balo, tripadvisor.com 4,5 iš 5, booking.com – 8,6 iš 10!

Čia rasite visus jau tradiciniais tapusius atostogų Turkijoje atributus: pagrindinį bei a la carte restoranus, 7 barus su kokybišku ir skaniu maistu, gėrimais, gera aptarnavimo kokybe.

Viešbutis itin tinkamas šeimoms su vaikais – jų laukia linksmybės baseinuose su vandens kalneliais. Vaikams įrengta žaidimų aikštelė, mini klubas, vyksta pramogos mažiesiems.

Ir suaugusiųjų laukia vandens kalneliai, sauna, biliardas , SPA centro paslaugos. Galėsite išbandyti pirčių kompleksą bei vandens pramogas.

Viešbutyje veikia bevielis interneto ryšys.
Rekomenduojamas kokybišką poilsį mėgstantiems keliautojams.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×