Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

FUN&SUN Euphoria Palm Beach 5*, Sidė - Kelionių studija
fade
24456
post-template-default,single,single-post,postid-24456,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Turkijoje  / FUN&SUN Euphoria Palm Beach 5*, Sidė

FUN&SUN Euphoria Palm Beach 5*, Sidė

FUN&SUN Euphoria Palm Beach 5*

Euphoria Palm Beach Resort 5* viešbutis, įsikūręs Manavgato rajono Kızılağaç mieste, viename iš mėgstamiausių Antalijos turizmo centrų.

Tvarkinga ir erdvi teritorija užima 183 000 kvadratinių metrų plotą. Viešbutis, supamas vešlaus palmių sodo, dovanoja svečiams įspūdingą vaizdą į jūrą.

Euphoria Palm Beach Resort 5* dirba pagal FUN&SUN koncepciją, sukurtą tikroms šeimų atostogoms ir užtikrinančią daugiau patogumų, paslaugų ir pramogų: visuose kambariuose rasite kavos/arbatos rinkinius, chalatus ir šlepetes, veiks nemokamas wifi internet ryšys.

Vaikams skirtas specialus meniu, veikia parduotuvės su kūdikių prekėmis, yra vaikiškas inventorius (vežimėliai, lovytės), skalbimo mašina Toucan klube, baseinai su vandens kalneliais.

Viešbutyje pagerintas maitinimas: šviežiai spaustos apelsinių sultys, A la Carte restoranai, desertai, arbata, šviežiai paruošta kava, importiniai alkoholiniai gėrimai, ledai tam tikromis valandomis.

Vyksta daugybė pramoginių renginių: teminiai festivaliai visai šeimai, treniruočių programa su sporto žvaigždėmis, putų ir paplūdimio vakarėliai, vakaro programa, plaukimo pamokos.

Vaikams: vandens pistoletų kovos, paauglių zona, teminiai galvosūkiai ir žaidimai, magijos šou, gipsinių figūrų tapyba, gatvės menas, plaukimo ir futbolo akademija.

Suaugusiems: plaukimo ir teniso pamokos, pareo gamybos dirbtuvės, chna tatuiruotės, šokių programos, joga, pilatesas, vandens aerobika, kulinariniai užsiėmimai, šaudymas iš lanko, smiginis, petankė.

Čia galėsite ilsėtis privačioje paplūdimio zonoje, prie atvirų baseinų su skaidrėmis, turkiškoje pirtyje ar pasportuoti fitneso centre bei pažaisti tenisą.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×