Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Eftalia Village 5*, Alanija - Kelionių studija
fade
23797
post-template-default,single,single-post,postid-23797,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Turkijoje  / Eftalia Village 5*, Alanija

Eftalia Village 5*, Alanija

Eftalia Village 5* viešbutis siūlo apsistoti vilose, todėl tai puikus pasirinkimas keliaujant su šeima, ar draugų kompanija. Kompaktiška teritorija, jaukūs numeriai, įvairi virtuvė.

Viešbučio teritorije rasite 3 atvirus baseinus su vandens kalneliais. Prie baseino: skėčiai, gultai, čiužiniai – nemokamai.

Viešbutį sudaro dvylika 3-jų aukštų pastatų. Visoje viešbučio teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas.

Vyksta pramoginiai renginiai, gyvos muzikos vakarai, diskoteka, siūloma daug sportinės veiklos, yra teniso kortai.

Galėsite atsipalaiduoti turkiškoje pirtyje arba saunoje arba sportuoti treniruoklių salėje, užsiimti paprasta aerobika arba vandens aerobika. Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti masažą, sūkurinę vonią, ar garinę pirtį, žaisti biliardą. Taip pat galėsite išsinuomoti vandens sporto priemones.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×