Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Eftalia Aqua Resort Hotel 5*, Alanija - Kelionių studija
fade
24444
post-template-default,single,single-post,postid-24444,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Turkijoje  / Eftalia Aqua Resort Hotel 5*, Alanija

Eftalia Aqua Resort Hotel 5*, Alanija

Viešbutis įsikūręs vos 18 km nuo populiariausio Turkijos kurorto – Alanijos, kuri garsėja savo stulbinamos istorijos architektūriniais šedevrais bei nuostabiais smėlio paplūdimiais. Čia galėsite nevaržomai mėgautis vietinės virtuvės patiekalais, rasite 5 A’la Carte restoranus – osmanų, italų, azijiečių virtuvės ir grilio patiekalų. Viešbutis dirba pagal ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA sistemą, o matinimas nenutrūksta visas 24 valandas, 7 dienas per savaitę!

EFTALIA viešbučių tinklas – tai geriausią kainos ir kokybės santykį siūlantys viešbučiai, ypatingą dėmesį skiriantys šeimoms ir vaikų pramogoms.

Čia yra milžiniškas vandens parkas bei didžiulis smėlio paplūdimys, vyksta įvairūs renginiai – nuo išradingų animatorių pasirodymų, putų šou, iki diskotekos ir sporto užsiėmimų.

Viešbutyje įrengti baseinai su gultais ir skėčiais, dalinami ledai, belgiški vafliai, ,,Giuzleme”, picos, burgeriai, salotos bei kiti užkandžiai ir gaivieji bei alkoholiniai gėrimai.

Erdvūs numeriai, gausus pramogų pasirinkimas – čia rasite viską aktyviam „ULTRA viskas įskaičiuota“ šeimos poilsiui. Galėsite linksmintis diskotekoje, žaisti tenisą ir tinklinį, leisti laiką sporto salėje, apsilankyti masažo kambaryje, turkiškoje pirtyje ar saunoje.
Rekomenduojamas jaunimui ir šeimos poilsiui su vaikais.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×