Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

CRYSTAL WATERWORLD RESORT & SPA 5*, Belekas - Kelionių studija
fade
23530
post-template-default,single,single-post,postid-23530,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Turkijoje  / CRYSTAL WATERWORLD RESORT & SPA 5*, Belekas

CRYSTAL WATERWORLD RESORT & SPA 5*, Belekas

Aktyvūs pramoginiai renginiai, geras vandens parkas su dideliais vandens kalneliais, įvairus ir kokybiškas maistas.

Viešbutyje su privačiu 500 metrų ilgio smėlio paplūdimiu įrengti 3 lauko baseinai, vandens pramogų parkas su čiuožyklomis bei SPA centras.

Elegantiškai dekoruotuose numeriuose yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai, oro kondicionieriai, mini barai ir balkonai. Pro kai kurių numerių langus matosi jūra.

„Crystal“ restorane patiekiami savitarnos pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Dienos metu paplūdimyje ir prie baseino galėsite mėgautis užkandžiais. Baruose siūloma pagurkšnoti alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų.

Keturiuose restoranuose, kuriuose patiekalai siūlomi iš valgiaraščio, galėsite paskanauti Turkijos, Tolimųjų Rytų, Italijos ir Pietų Amerikos virtuvių valgių.

SPA centre įrengta turkiška pirtis, sauna, garų pirtis, atliekami įvairūs masažai ir grožio procedūros. Svečiai kviečiami žaisti paplūdimio tinklinį, tenisą ir mini golfą bei pasportuoti treniruoklių salėje.
Rekomenduojame šeimyniniam poilsiui su vaikais.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×