Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Continental Hotel 5*, Hurgada - Kelionių studija
fade
11621
post-template-default,single,single-post,postid-11621,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Continental Hotel 5*, Hurgada

Continental Hotel 5*, Hurgada

Continental Hotel 5*, Hurgada

Šalia smėlėto paplūdimio, vešlių sodų apsuptyje, ramioje vietoje, tačiau netoli aktyvaus Hurgados gyvenimo įsikūręs viešbutis, kuriame galėsite patogiai ilsėtis dieną ir leistis į aktyvų miesto diskotekų gyvenimą naktį. Tai ideali vieta Egipto pažinimui – šalia viešbučio ne tik nusipirksite lauktuvių, bet ir rasite gausią ekskursijų ir išvykų pasiūlą.

Viešbučio teritorija nedidelė – tai gali būti pliusas žmonėms, nenorintiems toli eiti iki paplūdimio ar iš vieno taško į kitą. Tačiau pramogų pasirinkimą tai apriboja – yra vienas šildomas baseinas,  3 restoranai, 2 iš jų a la carte –  už papildomą mokestį. Maistas – skanus, pusryčiai – vienodoki, pietų ir vakarienių meniu keičiasi kiekvieną dieną. Labai plataus pasirinkimo nėra, tačiau ką valgyti iš kelių patiekalų turėtų išsirinkti kiekvienas. 3 barai, paplūdimio ir baseino veikia nuo 10 val. ryto iki saulėlydžio, fojė baras – iki vidurnakčio. Gera šviežiaimaltų pupelių kava nemokama – tik pusryčių metu. Veikia vaikų klubas, vyksta animacija suaugusiems, periodiškai – gyvos muzikos vakaro pasirodymai.

Paplūdimys – smėlio, labai geras, nereikia specialių batų.

Už papildomą mokestį siūloma apsilankyti SPA centre, panardyti, išsinuomoti vandens sporto įrangą, teniso inventorių.

Numeriai tvarkomi kasdien, tačiau tai gali būti atlikta tik vakarop – iki 17 val. Internetas – nemokamas.

Rekomenduojame neišrankiems žmonėms, ieškantiems poilsio ant jūros kranto, norintiems apsistoti šalia miesto ar pakeliauti po šalį.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×