Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay 5*, Hurgada - Kelionių studija
fade
12261
post-template-default,single,single-post,postid-12261,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay 5*, Hurgada

Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay 5*, Hurgada

30 km iki Hurgados oro uosto, apie 35 km iki Hurgados miesto centro, Makadi Bei įlankoje, ant jūros kranto įsikūręs labai geras viešbutis su išpuoselėta žalia teritorija, per kurią vingiuoja pasivaikščiojimo takeliai.

Viešbučio teritorijoje yra 7 baseinai, vienas jų – šildomas.

Paplūdimys – smėlio, yra tiltas, prieplauka, giliau – koralų. Atskira paplūdimio zona tik suaugusiems, taip pat yra 7 barai, 3 restoranai, tik suaugusiems skirtas restoranas Waterfront ir Sky Lounge baras. Maitinimas – aukštos kokybės.

Aktyvios animacijos nėra, tačiau vaikams siūlomas vaikų klubas ir žaidimai dviejuose šildomuose baseinuose, vyksta „soft“ animacija suaugusiems dieną ir vakarinės programos amfiteatre.

Nepriekaištingai, rūpestingai, patogiai ir prabangiai įrengti numeriai.

Rekomenduojame ramiam, komfortiškam VIP poilsiui.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×