Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Baron Palace Sahl Hasheesh 5*, Hurgada - Kelionių studija
fade
12169
post-template-default,single,single-post,postid-12169,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Baron Palace Sahl Hasheesh 5*, Hurgada

Baron Palace Sahl Hasheesh 5*, Hurgada

23,5 km iki Hurgados oro uosto, apie 30,5 km iki senamiesčio centro, ant jūros kranto įsikūręs viešbutis pasižymi labai aukštu aptarnavimo lygiu, puikia infrastruktūra ir nepriekaištingu apgyvendinimu ir maitinimu.

Didžiulėje, netoli dykumos ir kalnų esančioje teritorijoje ant jūros kranto įsikūręs itin prabangus viešbutis, supamas palmių sodų, turi 600 m smėlėto paplūdimio,kuris padalintas į atskitas suaugusiųjų ir šeimų su vaikais zonas. Yra koralis rifas, gražių žuvų. Suaugusiųjų zonoje yra pantoninis tiltas. Veikia nardymo centras, dviračių nuoma, golfo laukai, į kuriuos veža automobiliukai, teniso kortai.

Viešbutyje yra trys zonos – šeimų su vaikais, tik suaugusiųjų ir bendrą,kurioje veikia restoranai ir vyksta renginiai.

Kiekvienoje zonoje yra atskiras vidaus baseinas, 7 lauko baseinai.

Komfortiški, erdvūs ir šviesūs numeriai. Šeimyniniai numeriai įrengti pirmuose aukštuose. Kiekviename numeryje svečiai randa chalatus, šlepetes, kasdien pildomą minibarą.

6 barai, 7 restoranai – visi nemokami, įskaitant a la carte, už papildomą mokestį ti japonų restoranas. Restoranuose privalomas aprangos kodas. Restoranuose taip pat yra atskiros erdvės tik suaugusiems, kur jie gali ramiai pavakarieniauti atokiau nuo šeimų su vaikais keliamo šurmulio. Maitinimaslabai aukštos kokybės, tiekiamas visa dieną.

Teritorijoje nerūkoma, rūkoma tik viename bare.

Alkoholiniai gėrimai visi tiekiami neribotai, didelė dalis importuoto alkoholio įtraukta į „viskas įskaičiuota“ sistemą.

Viešbutyje didžiulė sporto ir pramogų pasiūla, veikia SPA, vandens sporto ir pramogų centrai, visą dieną dirba išradinga animatorių komanda, yra amfiteatras, kuriame vyksta kokybiškos vakaro programos.

Rekomenduojame visų kategorijų poilsiautojams, ieškantiems išskirtinės kokybės ir aukšto lygio aptarnavimo.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×