Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

AMARA CLUB MARINE NATURE 5*, Beldibi - Kelionių studija
fade
13869
post-template-default,single,single-post,postid-13869,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Turkijoje  / AMARA CLUB MARINE NATURE 5*, Beldibi

AMARA CLUB MARINE NATURE 5*, Beldibi

15 km nuo Kemero kurorto centro, apie 40 km nuo oro uosto įsikūręs dėl aukštos kokybės vertinamo Amara tinklo viešbutis.

Puikus pasirinkimas šeimoms su vaikais – aukšto lygio servisas, kokybiškas įvairus maistas, patogus įėjimas į jūrą ir nuotaikinga animacija.

2018 m. atnaujintas viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, 1 km iki Beldibio gyvenvietės, išskirtinai gražioje, apsuptoje žalumos ir kalnų teritorijoje.

Nuosavas, 150 metrų ilgio, smėlio su akmenukais paplūdimys, kuriame yra prieplauka ir tiltas – juo galima pasivaikščioti ir pasideginti. Paplūdimyje – patogūs gultai ir čiužiniai.

Labai išradinga aktyvi animacija, siūlomi smagūs užsiėmimai tiek suaugusiems (sportas, baseinai, SPA, diskoteka), tiek vaikams (vaikų klubas, diskoteka, aikštelės).

Teritorijoje yra baseinas su vandens kalneliais, treniruoklių sale, nemokama sauna, turkiška pirtis ir daug kitų paslaugų bei pramogų – šiame viešbutyje nuobodžiauti neteks, kiekvienas išsirinks veiklą pagal pomėgius ir norus.

Didelis barų ir restoranų pasirinkimas, platus užkandžių, valgių, gėrimų ir saldžiųjų patiekalų asortimentas.

Viešbutyje veikia pagrindinis restoranas, 3 a la carte (1 – už papildomą mokestį), 8 barai.

Apgyvendinimas – triaukščiuose vasarnamiuose, numeriai prižiūrėti, kasdien tvarkomi.

Rekomenduojame kokybiškoms šeimų su vaikais, porų atostogoms.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×