Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Ali Baba Palace 4*, Hurgada - Kelionių studija
fade
11211
post-template-default,single,single-post,postid-11211,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Ali Baba Palace 4*, Hurgada

Ali Baba Palace 4*, Hurgada

Ali Baba Palace 4* miesto zonoje esantis, labai populiarus, į turiningą šeimyninį poilsį orientuotas vidutinės klasės viešbutis Hurgadoje, kuriame patogiai pailsėsite ir galėsite rinktis iš nemenkos pramogų pasiūlos.

Šio viešbučio pasididžiavimas – puikus vandens parkas su žiemą šildomu baseinu, kuriame yra mažesniems vaikams skirta dalis (vaikai turi būti lydimi suaugusiųjų) ir paaugliams bei suaugusiems skirti vandens kalneliai, kuriuose yra taikomi skirtingi amžiaus, svorio ir ūgio kriterijai.

Kad svečiai neliktų alkani – vandens parko restorane tiekiami karšti patiekalai, karšti ir šalti gaivieji gėrimai, šviežios sultys ir vaisiai, spragėsiai ir net ledai.

Viešbučio teritorijoje rasite 2 baseinus, 1 iš jų šildomas žiemos sezonu, 1 uždarą baseiną, prie baseino nemokamus paplūdimio rankšluosčius, skėčius, gultus ir čiužinius.

Vaikams organizuojamas mini klubas

Norintys poilsį pajūryje ras gerą smėlio paplūdimį ir jame esantį viešbučio barą, kuriame tiekiami gėrimai, maisto čia nėra.

Vaikai kviečiami laiką leisti mini klube, žaidimų aikštelėje, viešbutyje yra boulingas ir net įrengta čiuožykla – čia pat galite išsirinkti  pačiūžas, pramoga kainuoja 3 Eur/30 min.

Maistas tiekiamas 3 restoranuose, žuvis, mėsa, paukštiena – viskas kokybiška ir skanu, siūloma paragauti tarptautinių, Italijos, Azijos patiekalų.

 

Rekomenduojame šeimyniniam poilsiui ir jaunimui.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×