Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Alf Leila wa Leila 4*, Hurgada - Kelionių studija
fade
11785
post-template-default,single,single-post,postid-11785,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Alf Leila wa Leila 4*, Hurgada

Alf Leila wa Leila 4*, Hurgada

Alf Leila wa Leila 4* – antroje linijoje, 900 m. nuo paplūdimio, 17 km. nuo Hurgados įsikūręs viešbutis, kuriame dera aukšti paslaugų ir aptarnavimo standartai bei kokybiškos ir įvairios pramogos.

Unikalus viešbutis, kurio pavadinimas – 1001 naktis – puikiai atspindi svečiams čia kuriamą arabišką pasaką. Įrengtas tradiciniu arabišku stiliumi, atspindi turtingą Egipto istoriją ir rytietišką dvasią. Čia rasite ne tik 7 baseinus, iš kurių 3 šildomi žiemą, vandens kalnelius vaikams, tačiau ir nuosavą Egipto istorijos muziejų, amfiteatrą su Sfinkso skulptūra, kuriame vyksta išskirtinės šou programos, sutraukiančios auditoriją ir iš kitų viešbučių – vienu metu teatralizuotus pasirodymus, kuriamą arabišką pasaką, gali stebėti net 2500 žiūrovų. Magiški garso ir šviesų spektakliai pristatantys Egipto istoriją, muzikiniai, žirgų, beduinų pasirodymai nepalieka abejingų.

Viešbučio svečiams, be sportinių ir animacinių veiklų, siūloma nemokamai pajodinėti žirgais, vaikai laiką smagiai leidžia vaikų klube.

Viešbučio numeriai – kaip ir visa teritorija – labai tvarkingi ir švarūs, poilsiautojams tiekiamas kokybiškas maitinimas 7 restoranuose, veikia 10 barų, po vidurnakčio gėrimai – už papildomą mokestį.

Rekomenduojame visų kategorijų turistams – viešbutis gerokai pranoksta ne vieną 5 žvaigždučių viešbutį.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×