Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Albatros White Beach Resort 5* , Hurgada - Kelionių studija
fade
13422
post-template-default,single,single-post,postid-13422,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Albatros White Beach Resort 5* , Hurgada

Albatros White Beach Resort 5* , Hurgada

Vienas naujausių viešbučių, atidarytas tik 2016 m., įsikūręs ant jūros kranto, miesto centre, promenadoje, šalia parduotuvių ir barų.

Jaukūs, šiuolaikiniai, šviesūs ir puikiai įrengti numeriai, graži erdvi teritorija, kurioje yra 6 baseinai, 4 iš jų – vaikams, šildomi, vandens kalneliai. Vaikai kviečiami į vaikų klubą ir vaikų žaidimų aikštelę.

Gausus pramogų pasirinkimas vaikams ir suaugusiems: visą dieną vyksta aktyvi animacinė veikla dieną ir vakare, diskotekos, norintiems ramesnių pramogų – vakariniai gyvos muzikos ir instrumentiniai pasirodymai. Svečiai kviečiami užsiimti įvairiausiomis sportinėmis veiklomis ar atsipalaiduoti SPA centre.

Puikus smėlio paplūdimys, graži lagūna.

Viešbutyje veikia 5 restoranai, 1 – už papildomą mokestį, 7 barai, gėrimai – nelimituoti. Kokybiškas maitinimas ir geras aptarnavimas – tai vienas geriausių pasirinkimų šeimyniniam poilsiui Hurgadoje.

Rekomenduojamas jaunimui ir šeimyniniam poilsiui.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×