Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh 5*, Šarm aš Šeichas - Kelionių studija
fade
11875
post-template-default,single,single-post,postid-11875,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh 5*, Šarm aš Šeichas

Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh 5*, Šarm aš Šeichas

Viešbutis įsikūręs 19 km iki Šarm aš Šeicho oro uosto, apie 8 km iki Naama Bei ir apie 3 km iki senamiesčio, Hadabos rajone, antroje viešbučių linijoje.
Naujos statybos, tik 2017 m. gegužės mėnesį pastatytas viešbutis su erdviais, moderniais ir tvarkingais numeriais, puikiausia infrastruktūra, aptarnavimu ir paslaugomis.
Viešbučio svečiai gali naudoti to paties tinklo viešbučio Albatros Aqua Blue Sharm 4* infrastruktūra ir pramogauti jame esančiame vandens parke, tačiau Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh 5* viešbučio teritorijoje taip pat yra modernus vandens parkas, 9 baseinai, iš kurių 4 šildomi žiemą, 29 kalneliai ir 76 vandens atrakcionai.
Svečių paslaugoms 9 barai ir 5 restoranai, maitinimas, kaip ir kituose Albatros tinklo viešbučiuose – įvairus, gausus ir kokybiškas.
Gerai įrengtoje teritorijoje kiekvienas gali rasti užsiėmimą: didelis sportinių pramogų pasirinkimas, šiuolaikinis SPA centras.
Turi du paplūdimius, iki kurių kas 30 min. veža autobusai.
Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh 5* pasižymi labai stipria animacija ir vakaro programomis, 1001 nakties pasirodymais nuo 22 val.

Rekomenduojame šeimoms su vaikais ir aktyvioms bei kokybiškoms atostogoms.

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×