Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Albatros Aqua Blu Hurgada 4+, Egiptas - Kelionių studija
fade
10970
post-template-default,single,single-post,postid-10970,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Egipte  / Albatros Aqua Blu Hurgada 4+, Egiptas

Albatros Aqua Blu Hurgada 4+, Egiptas

Tvarkingas, gražus viešbutis, orientuojasi į visos šeimos poilsį. Čia nuo pirmųjų akimirkų juntamas komfortas, šilta ir maloni atmosfera.

Visi numeriai – renovuoti, erdvūs, švarūs ir kruopščiai tvarkomi.

Įsikūręs antroje viešbučių linijoje, apie 600 m iki smėlėto paplūdimio, kur kas 30 minučių veža viešbučio transportas. Paplūdimys – „Beach Albatros Resort“ viešbučio teritorijoje, svečiai naudojasi bendra infrastruktūra ir pramogomis su to paties tinklo viešbučiais Albatros Aqua Park ir Albatros Aqua Vista – taigi, pasirinkę vieną iš šios šeimos besijungiančių viešbučių, ilsėsitės visuose trijuose. Monotonija ir nuobodulys – negresia, tik spėkite viską aplankyti!

Tiek suaugusiems,tiek mažiesiems svečiams organizuojamos įvairios pramogos pagal kiekvieną skonį.

Viešėdami viešbutyje naudositės :

7 Aqua Blu baseinais – 1 banguojantis, 3 – suaugusiems skirti baseinai (vienas jų su integruotomis srovėmis), 3 baseinai vaikams su kalneliais, 2 baseinai šildomi žiemos metu.

9 Albatros Aqua Park baseinais – 3 baseinai su vandens kalneliais + 5 baseinai suaugusiems + 1 baseinas vaikams, 2 šildomi žeimą.

6 Aqua Vista baseinais-4 suaugusiems + 1 vaikams + 1 baseinas vaikams atskirtas suaugusiųjų baseine + 1 sportinis plaukimo baseinas (už papildomą mokestį).

Vaikams nuo 2 iki 10 m. amžiaus – jiems skirtas vandens parkas su 16 kalnelių ir 21 vandens žaidimu,žaidimų aikštelė, 4 – 12 m. vaikų klubas, elektroniniai žaidimai – už papildomą mokestį.

Suaugusiemssiūloma aktyvi sportinė veikla: tenisas, fitnesas, vandens polo, gimnastika, aerobika, paplūdimyje – tinklinis, už papildomą mokestį – vandens sporto ir nardymo įranga.

5 restoranuose kiekvienas išsirinks sau tinkantį patiekalą – italų, azijos, rytietiškos virtuvės, užkandžių restorane ar paplūdimio restorane. Apsilankykite viename iš 9 barų, viename iš jų išmėginkite kaljano skonį 😉

Rekomenduojame šeimoms ir smagaus, veiklaus bei kokybiško poilsio ieškantiems atostogautojams!

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×