Apie mus

Kelionių studija kiekvieną dieną ieško geriausių kelionių pasiūlymų, iš kurių padėsime išsirinkti tinkamiausią būtent Jums.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis 10:00 - 18:00
Šeštadienis - Sekmadienissusisiekite telefonu ir internetu

Naujausios naujienos

Sekite mus

P - Pn 10:00 - 18.00 Š - S ir po darbo valandų kreipkitės internetu ir telefonu

Akka Antedon Hotel 5*, Beldibis - Kelionių studija
fade
24275
post-template-default,single,single-post,postid-24275,single-format-standard,mkd-core-1.2.1,mkdf-social-login-1.3,mkdf-tours-1.4.1,voyage-ver-1.9,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Kelionių studija / Atostogos Turkijoje  / Akka Antedon Hotel 5*, Beldibis

Akka Antedon Hotel 5*, Beldibis

Prabangus viešbutis su didelėe žalia teritorija ir daugybe jaukių erdvių tiek smagiam laiko leidimui, tiek ramiam atokvėpiui.
Teritorijoje yra kino salė, baseinai su vandens kalneliais, 5 restoranai, 4 barai, veikia nemokamas bevielis internetas. Skėčiai, gultai ir paplūdimio rankšluosčiai yra nemokami tiek prie baseino, tiek paplūdimyje.
Šiuolaikiški numeriai. Šeimoms su vaikais yra numeriai su keliais kambariais.

Viešbutis ypatingą dėmesį skiria šeimoms ir mažiesiems svečiams: veikia įvairaus amžiaus vaikų mini klubai, puikus vandens parkas ir keli baseinai – viskas ko reikia poilsiui su vaikais.
Mažiesiems atostogautojams vyksta filmų seansai, įvairūs žaidimai ir šildomi specialūs baseinai. Viešbučio pramogų organizatoriai rengia Piterio Peno, piratų ir kitos tematikos renginius bei vakarėlius su nakvyne. Vaikai gali dalyvauti medžių sodinime, užsiimti sodininkyste ir kita ekologine veikla.
Jaunieji svečiai taip pat laukiami specialiame vaikų restorane ir žaidimų aikštelėje bei origamio, kulinarijos, rankdarbių ir dėlionių užsiėmimuose.
Svečiams siūloma nemokamai naudotis vaikiškomis lovelėmis, vežimėliais, vonelėmis, kūdikių stebėjimo prietaisais ir kėdutėmis. Taip pat gali gauti buteliukų šildytuvų ir maisto maišytuvų, kad galėtų patogiai ruošti valgį.
Akka Antedon 5* viešbutis garsėja puikiomis paslaugomis, aptarnavimu ir maistu, gerais gėrimais. Patiekalų pasiūla gausi , jie kokybiški ir įvairūs – išsirinks net išrankiausieji.

Viešbutyje vakarais vyksta daug pramoginių renginių ir gyvų pasirodymų. Kokybiško ir įvairiapusio poilsio ieškantiems įrengtas lagūnos stiliaus baseinas, teniso kortai, puikus SPA ir sporto centras.
Aktyviam poilsiui galima rinktis aerobiką, biliardą, treniruoklių salę, paplūdimio tinklinį, stalo tenisą, krepšinį, mini futbolą ir kitas pramogas.
Viešbutis tiks visų tipų turistams, o šeimoms su vaikais – jis tobulas!

Nuotraukų galerija

Kelionės užsakymas

×